
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Lancer 08- (276x26), Zimmermann 380.2170.20
2 333,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 380.2170.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Lancer 08- (276x26), Zimmermann 380.2170.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
380.2170.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
380.2170.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CS9A) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
| MITSUBISHI — SPACE RUNNER (N6_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 1999–2002 |
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 380.2170.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 783, 09.B647.10, 09.B647.11, 09.B647.1X, 108460, 142.1508, 17434, 1815203057, 1815203060, 1815313057, 19-1289, 19-1289MAX, 19-1289SPORT, 19-2388, 19-2388SPORT, 197593, 203057, 203060, 23-1269C, 25380, 25380 V, 25380 X, 26MI019, 31275, 313057 |
| Стан | Новий |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | Space Runner, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 6.1 кг |
| Висота [мм] | 46 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 333,04 ₴






