
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord VIII 2.0-2.4i 08- (Nissin), Zimmermann 24435.150.1
2 144,26 ₴
- В наявності
- Код: 24435.150.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord VIII 2.0-2.4i 08- (Nissin), Zimmermann 24435.150.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24435.150.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24435.150.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII седан (CU) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 i 201 л.с. | 2008–н.в. |
| HONDA — ACCORD VIII TOURER (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 i 201 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24435.150.1 |
| Кросс-номери | 025 244 3514/W, 1050930, 13.0460-5648.2, 13046134822N-SET-MS, 13046134822N-SET-MSP, 16766, 181907, 19-1476, 22-0868-0, 222644, 2443501, 323902, 363916060703, 37756, 402B0740, 429200140, 43022-TA0-A00, 43022-TA0-A00, 43022-TA0-A00, 43022-TA0-A40 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 15 |
| Гальмівне встановлення | NISSIN |
| Ширина [мм] | 94 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 144,26 ₴






