
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09-16 (Ate-Teves), Zimmermann 24697.190.1
3 743,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24697.190.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09-16 (Ate-Teves), Zimmermann 24697.190.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24697.190.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24697.190.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24697.190.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 408, 025 246 9719, 025 246 9719/PD, 1050878, 1170684, 12393, 1496 00, 1496.00, 151-0034, 16825, 16899, 19-2904, 20 91 6825, 20 91 6899, 21496.00 22-0917-0, 221547, 221553, 24691, 24697, 301640, 30222, 322, 34 449 269 269 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 155 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 64 |
| Товщина (мм) | 19 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 743,45 ₴




