
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai II/X-Trail/ Renault Kadjar 13- (141.9x59.8x18) (Akebono), Zimmermann 22065.175.1
1 983,97 ₴
- В наявності
- Код: 22065.175.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai II/X-Trail/ Renault Kadjar 13- (141.9x59.8x18) (Akebono), Zimmermann 22065.175.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22065.175.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22065.175.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22065.175.1 |
| Кросс-номери | 0 986 494 720, 025 220 6518, 025 220 6518/PD, 1034.0, 1034.0, 1051138, 1103 F, 116266, 13.0460-5691.2, 19-3591, 2206503, 22-1010-0, 222272, 222285, 302164, 33 10 2622, 35045, 363916060811, 363916060812, 402B1050, 4106 015 96R, 41060-4EA0A, 5000-4843 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 142 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 983,97 ₴




