
Диск гальмівний (передній) Nissan Juke 13-/Qashqai 07-13/Renault Koleos 08- (320x28) (з покр) (вент.), Zimmermann 200.2522.20
3 266,05 ₴
- В наявності
- Код: 200.2522.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Juke 13-/Qashqai 07-13/Renault Koleos 08- (320x28) (з покр) (вент.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2522.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 679, 09.B354.10, 09.B354.11, 102135, 1110355, 142.1474, 17945, 1815203968, 1815313968, 19-2364, 19-2364MAX, 19-2364SPORT, 197578, 200.2522.52, 203968, 2134566, 231-03-219, 23-1323C, 24.0128-0242.1, 24012802421PR-PCS-MS, 24012802421PR-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9.4 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 266,05 ₴






