
Колодки гальмівні (передні) BMW 2 (F45/F46)/Mini Cooper/Clubman 14- (Lucas), Zimmermann 22187.180.1
2 538,03 ₴
- В наявності
- Код: 22187.180.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 2 (F45/F46)/Mini Cooper/Clubman 14- (Lucas), Zimmermann 22187.180.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22187.180.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22187.180.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 2 Active Tourer (F45) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 216 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 218 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 218 i 136 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 214 d | 2015–н.в. |
| 216 d | 2015–н.в. |
| 216 i | 2015–н.в. |
| BMW — X1 (F48) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| MINI — MINI (F55) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S 192 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2013–2017 |
| MINI — MINI (F56) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S 192 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2014–2017 |
| MINI — MINI CLUBMAN (F54) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper | 2015–н.в. |
| Cooper D | 2015–н.в. |
| MINI — MINI кабрио (F57) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S | 2015–н.в. |
| Cooper SD | 2016–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22187.180.1 |
| Кросс-номери | 025 221 8719, 05P1987, 08.35.201, 1037.0, 1037.0, 1051306, 116345, 13.0460-2613.2, 13.0470-2613.2, 13046026132N-SET-MS, 13046026132N-SET-MSP, 1599 08, 1599.08, 182211, 19-3597, 21599.08, 22-1013-0, 221572, 2218701, 33 10 0185, 3410 6 863 293 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman, Cooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 64 |
| Висота 2 [мм] | 71 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | LUCAS |
| Ширина [мм] | 129 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 538,03 ₴





