
Диск гальмівний (задній) MW 1 (F40)/2 (F44) 19- (L) (330x20) (з вентил.) (с покриттям), Zimmermann 150.2986.20
1 583,67 ₴
- В наявності
- Код: 150.2986.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MW 1 (F40)/2 (F44) 19- (L) (330x20) (з вентил.) (с покриттям)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.2986.20 |
| Кросс-номери | 18905, 3420 6 889 357 |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.2 кг |
| Висота [мм] | 51 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | з прорізом |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| парні номери артикулів | 150.2987.20 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583,67 ₴






