
Диск гальмівний (передній) Audi A8/Q5 09- (380x36), Zimmermann 100.3363.70
17 146,12 ₴
- В наявності
- Код: 100.3363.70
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A8/Q5 09- (380x36), Zimmermann 100.3363.70. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3363.70
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3363.70 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A8 (4H_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.0 TFSI quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.0 TFSI quattro 435 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.2 FSI quattro 371 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.2 TDI quattro 351 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.2 TDI quattro 385 л.с. | 2013–н.в. |
| 6.3 W12 quattro 500 л.с. | 2011–н.в. |
| S8 quattro 520 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| SQ5 TDI quattro | 2015–н.в. |
| SQ5 TDI quattro 313 л.с. | 2012–н.в. |
| SQ5 TDI quattro 326 л.с. | 2015–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — Q5 (FYB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3363.70 |
| Кросс-номери | 100.3363.75, 18283, 4H0 615 301 AA, 4H0 615 301 AB, 4H0 615 301 AC, 4H0 615 301 AN, 4H0 615 301 G, 4H0 615 301 L, 4H0 615 301 S, PRD3145 |
| Стан | Новий |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 13.40 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Якість | Alu hub floating |
| Мінімальна товщина [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 380 |
| Обработка | легований/високоуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | Подвійні гальмівні диски |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 146,12 ₴








