
Диск гальмівний (задній) Audi A3/Skoda Octavia III/VW Golf/Passat 04-14 (282x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 100.3315.20
1 737,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.3315.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi A3/Skoda Octavia III/VW Golf/Passat 04-14 (282x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 100.3315.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3315.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3315.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 131 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| VW — PASSAT (362) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3315.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 247, 0 986 479 B93, 07.35.216, 08.A202.10, 08.A202.11, 08.A202.1X, 08.A202.75, 100.3315.52, 100.3315.53, 1031005, 108194, 1110060, 115 523 0025, 115 523 0025/PD, 115 523 0043, 115 523 0043/PD, 115 893, 1163205900, 14925, 14925 V, 14925 X |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 4.60 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 737,62 ₴




