
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord/Civic 00- (Sumitomo) (149x60x18) R15, Zimmermann 23729.155.1
1 842,71 ₴
- В наявності
- Код: 23729.155.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord/Civic 00- (Sumitomo) (149x60x18) R15, Zimmermann 23729.155.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23729.155.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23729.155.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 Hybrid 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
| HONDA — CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i Sport 160 л.с. | 2001–2005 |
| HONDA — EDIX (BE) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 i CTDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
| HONDA — LEGEND IV (KB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 295 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — STREAM (RN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 16V 125 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 156 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23729.155.1 |
| Кросс-номери | 025 237 2916/PD, 025 237 2916/W, 05P1071, 0747 12, 0747.12, 1050089, 13.0460-5878.2, 13046058782N-SET-MS, 13046058782N-SET-MSP, 151-2244, 1639379980, 16553, 170650, 181543, 181543-203, 19-1422, 22-0462-0, 222637, 229981, 231-01-192, 2372901, 2747.12 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend, Civic, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | SUMITOMO |
| Ширина [мм] | 149 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 842,71 ₴





