
Колодки гальмівні (передні) Volvo S60 III/S90 II/ V60 II/ XC60 II (Teves), Zimmermann 22098.170.1
2 759,48 ₴
- В наявності
- Код: 22098.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Volvo S60 III/S90 II/ V60 II/ XC60 II (Teves), Zimmermann 22098.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22098.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22098.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 III (224) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 249 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 254 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — S90 II (234) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 261 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 253 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 334 л.с. | 2016–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| T8 Plug-in Hybrid AWD 407 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — V60 II (225, 227) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 AWD 190 л.с. | 2018–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2018–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2018–н.в. |
| VOLVO — V90 II универсал (235, 236) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Hybrid AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T5 AWD 254 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D5 Polestar AWD 239 л.с. | 2016–н.в. |
| Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — XC60 II (246) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 Polestar 200 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D4 Polestar AWD 200 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22098.170.1 |
| Кросс-номери | 025 220 9817/PD, 1051334, 1119.0, 1119.0, 1170935, 171407, 182276, 2209801, 22-1119-0, 224832, 31423651, 31423652, 31658359, 32276321, 324103, 33 10 7616, 35168, 363916061319, 402B1340, 5502224832, 601 359, 822-1119-0, 8DB 355 025-531, 8DB 355 025-531 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, S90, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
| Ширина [мм] | 155 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 759,48 ₴







