
Диск гальмівний (передній) Porsche Cayenne/VW Touareg 02- (330x32) (R) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 600.3225.20
3 808,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600.3225.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Porsche Cayenne/VW Touareg 02- (330x32) (R) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 600.3225.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600.3225.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600.3225.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (955) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 600.3225.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 250, 07.35.188, 09.9868.11, 09.C881.11, 102115, 103126, 111 287, 1110306, 115 521 1102, 1163105080, 17501, 18152047104, 18153147104, 18153447104, 183 521 1102/PD, 19-1847, 19-1847SPORT, 197253, 2047104, 23-0920C, 231-03-164, 24.0132-0118.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 11.1 кг |
| Висота [мм] | 69 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Мінімальна товщина [мм] | 30 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| парні номери артикулів | 600.3224.20 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 808,82 ₴




