
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10/F11)/6 (F12/F13) 09- (Girling), Zimmermann 24703.175.1
3 457,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24703.175.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10/F11)/6 (F12/F13) 09- (Girling), Zimmermann 24703.175.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24703.175.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24703.175.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 360 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 360 л.с. | 2016–2020 |
| M 550 d xDrive 400 л.с. | 2017–н.в. |
| M 550 i xDrive 462 л.с. | 2017–2019 |
| M 550 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 6 Gran Turismo (G32) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 190 л.с. | 2018–2020 |
| 630 d 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 265 л.с. | 2017–2020 |
| 640 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i 360 л.с. | 2017–н.в. |
| 640 i 340 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i xDrive 360 л.с. | 2017–н.в. |
| 640 i xDrive 340 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — 7 (G11, G12) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 d | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 i, Li 258 л.с. | 2015–2019 |
| 740 d xDrive | 2015–н.в. |
| 740 e, Le | 2016–н.в. |
| 740 i | 2015–н.в. |
| 740 i xDrive | 2016–н.в. |
| 750 d, Ld xDrive 400 л.с. | 2016–н.в. |
| 750 i | 2015–н.в. |
| 750 i xDrive | 2015–н.в. |
| 750 i, Li xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X3 (G01, F97) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 i 249 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30d 249 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 30d 265 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive M40 i 360 л.с. | 2017–2019 |
| BMW — X4 (G02, F98) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M40 d xDrive 326 л.с. | 2018–2020 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24703.175.1 |
| Кросс-номери | 025 247 0318, 025 247 0318/PD, 08.34.158, 1050875, 12416, 1433 00, 1433.00, 16812, 182005, 19-2905, 20 91 6812, 21433.00, 22-0921-0, 221549, 221585, 2470301, 2470381, 2470401, 302137, 320324, 3421 2 449 304, 3421 2 449 305, 3421 6 775 346 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 116 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, B6, 7-Series, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 116 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Ширина 2 [мм] | 116 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 18 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | GIRLING |
| Висота 2 [мм] | 66 |
| Висота 1 [мм] | 72 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 457,88 ₴



