
Диск гальмівний (передній) Toyota Land Cruiser 3.0-4.0 D 02-10 (338x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 590.2586.20
3 054,07 ₴
- В наявності
- Код: 590.2586.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Land Cruiser 3.0-4.0 D 02-10 (338x28) (з покриттям) (вентильований)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2586.20 |
| Кросс-номери | 09.A204.10, 09.A204.11, 0990-6412, 102130, 1110451, 170780, 17459, 1815204598, 1815314598, 19-2488, 19-2488SPORT, 197071, 204598, 23-0968C, 24012801941-PCS-MS, 24012801941-PCS-MSP, 24012801941PR-PCS-MS, 24012801941PR-PCS-MSP, 24012801941-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 140 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| Вага (кг) | 9.30 кг |
| Висота [мм] | 68 |
| Діаметр центрування [мм] | 108 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 338 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/6 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 054,07 ₴







