
Диск гальмівний (передній) Honda Civic IX R16 (293x25) (з покриттям) (вент), Zimmermann 280.3189.20
2 688,85 ₴
- В наявності
- Код: 280.3189.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Honda Civic IX R16 (293x25) (з покриттям) (вент), Zimmermann 280.3189.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
280.3189.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
280.3189.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC IX (FK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i-VTEC 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX Tourer (FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2014–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX седан (FB, FG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FK7) 182 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 i-DTEC (FK9) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FC1) 182 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 280.3189.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 B02, 09.C313.11, 103644, 108477, 142.1866, 1815202662, 1815312662, 18310, 19-3548, 19-3548SPORT, 202662, 231-03-240, 24.0125-0216.1, 24112526861-PCS-MS, 24112526861-PCS-MSP, 25486 V, 280.3189.52, 31-15 521 0059, 312662, 33 10 6648 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.3 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 293 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 9/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 688,85 ₴






