
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo/Galaxy/S-Max/Kuga 1.5-2.0 D 12- (Ate), Zimmermann 22531.160.1
2 039,76 ₴
- В наявності
- Код: 22531.160.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo/Galaxy/S-Max/Kuga 1.5-2.0 D 12- (Ate), Zimmermann 22531.160.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22531.160.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22531.160.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 4x4 176 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 4x4 242 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 4x4 230 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 EcoBoost | 2016–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS IV (HN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| FORD — FOCUS IV Turnier (HP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| FORD — GALAXY (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — KUGA III (DFK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue mHEV 150 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — MONDEO V седан (CD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — S-MAX (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi BI-Turbo | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22531.160.1 |
| Кросс-номери | 025 222 3116, 025 222 3116/PD, 1064.2, 1064.2, 13.0460-7346.2, 13.0470-7346.2, 16943, 171393, 182198-203, 19-3866, 19-3886, 2 018 449, 2 110 582, 2 211 284, 2 379 248, 2 433 333, 2 465 422, 2 494 035, 22-1040-2, 2253105, 304 888, 33 10 6550, 35060 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Galaxy, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 48 |
| Висота 2 [мм] | 53 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 14 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 123 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039,76 ₴





