
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E91/E92/E93) 03-13/X1 (E84) 09-15 (300x20) (вент.), Zimmermann 150.3437.20
2 508,41 ₴
- В наявності
- Код: 150.3437.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E91/E92/E93) 03-13/X1 (E84) 09-15 (300x20) (вент.), Zimmermann 150.3437.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3437.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3437.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 123 d 204 л.с. | 2007–2012 |
| 130 i 258 л.с. | 2006–2012 |
| 130 i 265 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 1 (E87) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 130 i 258 л.с. | 2005–2012 |
| 130 i 265 л.с. | 2005–2012 |
| BMW — 3 (E90) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 si 173 л.с. | 2006–2011 |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 122 л.с. | 2008–2012 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2010–2015 |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2012–2015 |
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 16 i 143 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| sDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 20 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 23 d 204 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3437.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 263, 08.34.151, 09.A604.10, 09.A604.11, 09.B338.21, 09.B338.2X, 102618, 1110100, 142.1452, 1463204500, 150.3437.52, 150.3437.53, 17788, 1815201581, 1815311581, 19-1947, 19-1947MAX, 19-1947SPORT, 197158, 20 92 4475, 201581, 23-0871C |
| Стан | Новий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.6 кг |
| Висота [мм] | 66 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508,41 ₴






