
Колодки гальмівні (задні) VW Caddy III 04-/Peugeot 308 07-/Citroen C4 04- (Lucas) (87.2x53.1x17.0), Zimmermann 20961.172.1
1 259,32 ₴
- В наявності
- Код: 20961.172.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Caddy III 04-/Peugeot 308 07-/Citroen C4 04- (Lucas) (87.2x53.1x17.0), Zimmermann 20961.172.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20961.172.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20961.172.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2000 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (39) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–1999 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.7 T 230 л.с. | 1999–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 180 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2001 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.7 260 л.с. | 1999–2005 |
| 3.7 quattro 260 л.с. | 1999–2005 |
| 4.2 quattro 299 л.с. | 1998–2005 |
| S6 quattro 340 л.с. | 1999–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20961.172.1 |
| Кросс-номери | 025 209 6117, 025 209 6117/PD, 0263 05, 0263 10, 0263 16, 0263 41, 0263 50, 0263.05, 0263.10, 0263.16, 0263.41, 0263.50, 05P634, 1 001 096, 1 027 640, 102.1, 102.1, 103 074, 107 239, 116026, 116045, 1170001, 13.0460-2623.2, 13.0470-2623.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lancia, Honda, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Chery |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, DS3, Sharan, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Yeti, Partner, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, A1, A3, A4, 207, 208, A6, A8, TT, Civic, Golf, Roomster, Alhambra, Ulysse, Altea, Amulet, Cordoba, New Beetle, Scirocco, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | LUCAS-GIRLING |
| Ширина [мм] | 87 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259,32 ₴




