
Диск гальмівний (передній) Infiniti EX/FX/M 03- (320x34), Zimmermann 200.2544.20
3 970,88 ₴
- В наявності
- Код: 200.2544.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Infiniti EX/FX/M 03- (320x34), Zimmermann 200.2544.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
200.2544.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
200.2544.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — EX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30d 238 л.с. | 2010–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — FX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 Привод на все колеса 280 л.с. | 2003–2008 |
| INFINITI — G кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G купе (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 330 л.с. | 2007–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 320 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 330 л.с. | 2008–н.в. |
| 37x 320 л.с. | 2008–н.в. |
| INFINITI — M (Y51) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30d 238 л.с. | 2010–н.в. |
| 35h 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2544.20 |
| Кросс-номери | 18843, 19-2795, 19-2795SPORT, 36-15 521 0068/PD, 40206-CL70A, 40206-CL70B, 5010-2512, 6020-1812K-SX, 6020-1812-SX, 82B1398, ADN143157, BBD6091S, J3301009, SKBD-0023540 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | FX, G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 11.6 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 32 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 34 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 970,88 ₴






