
Диск гальмівний (задній) Toyota Land Cruiser 96-02 (312x18) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 590.2807.20
2 837,69 ₴
- В наявності
- Код: 590.2807.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Toyota Land Cruiser 96-02 (312x18) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 590.2807.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2807.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2807.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (_J12_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 238 л.с. | 2001–2009 |
| TOYOTA — FJ CRUISER (GSJ1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 i V6 276 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (TRJ120, TRJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 173 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 166 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KZJ12) 125 л.с. | 2002–2010 |
| 4.0 (GRJ12, GRJ125) 249 л.с. | 2003–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.0 V6 VVTi 249 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 90 (_J9_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D-4D (KDJ90, KDJ95, KDJ 125) 163 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_) 125 л.с. | 1996–н.в. |
| 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_) 178 л.с. | 1996–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2807.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 S36, 09.A334.10, 09.A334.11, 0993-1402, 108393, 1110615, 16891, 1815204575, 1815314575, 19-2464, 19-2464SPORT, 204575, 23-0972C, 24011807091-PCS-MS, 24011807091-PCS-MSP, 24011807091PR-PCS-MS, 24011807091PR-PCS-MSP, 24011807091-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 140 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, FJ Cruiser |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.4 кг |
| Висота [мм] | 68 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16 |
| Діаметр центрування [мм] | 106 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 14/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 837,69 ₴





