
Диск гальмівний (передній) Honda CR-V III-IV 2.0-2.2D-2.4 07- (293x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 280.3175.20
2 690,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 280.3175.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Honda CR-V III-IV 2.0-2.2D-2.4 07- (293x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 280.3175.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
280.3175.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
280.3175.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V III (RE) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 i-VTEC 4WD 166 л.с. | 2009–н.в. |
| HONDA — CR-V IV (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC 4WD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 280.3175.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 456, 09.A866.10, 09.A866.11, 09.A866.1X, 102118, 108395, 1110376, 142.1535, 17962, 1815202653, 1815312653, 19-1284, 19-1284MAX, 19-1284SPORT, 197186, 202653, 2134535, 23-1338C, 24.0128-0217.1, 24012802171-PCS-MS, 24012802171-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 293 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 9/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690,10 ₴







