
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 (E71/E72/F16/F86) 07- (348x30) (з отворами (вент.), Zimmermann 150.3448.52
6 585,47 ₴
- В наявності
- Код: 150.3448.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 (E71/E72/F16/F86) 07- (348x30) (з отворами (вент.), Zimmermann 150.3448.52. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3448.52
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3448.52 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3448.52 |
| Кросс-номери | 0 986 479 436, 08.34.148, 09.9922.11, 09.9922.1X, 150.3448.20, 150.3448.54, 150.3448.55, 17868, 1815201587, 1815311587, 19-2005, 19-2005MAX, 19-2005SPORT, 197178, 20 93 2261, 201587, 2134542, 24013001991-PCS-MS, 24013001991-PCS-MSP, 24013001991-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.1 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 585,47 ₴




