
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 02-/Mitsubishi Pajero IV 06- (Sumitomo), Zimmermann 24024.170.1
1 930,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24024.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 02-/Mitsubishi Pajero IV 06- (Sumitomo), Zimmermann 24024.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24024.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24024.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (URJ15_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 460 4WD (URJ150) 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 460 296 л.с. | 2009–н.в. |
| LEXUS — GX (_J12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 238 л.с. | 2001–2009 |
| 470 271 л.с. | 2001–2009 |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — FJ CRUISER (GSJ1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 i V6 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 VVTi 242 л.с. | 2006–2011 |
| 4.0 VVTi 4WD 242 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — HILUX VIII Пикап (_N1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 173 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 166 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KZJ12) 125 л.с. | 2002–2010 |
| 4.0 (GRJ12, GRJ125) 249 л.с. | 2003–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.8 D-4D | 2015–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.0 V6 VVTi 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 VVT-i 282 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA (FAW) — PRADO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 Привод на все колеса 240 л.с. | 2003–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24024.170.1 |
| Кросс-номери | 025 240 2417/PD, 025 240 2417/W, 04465-0K090, 04465-0K360, 04465-0K370, 04465-0K390, 04465-0K391, 04465-35250, 04465-35290, 04465-35290, 04465-60210, 04465-60270, 04465-60320, 04465-60320, 04465-60320, 04465-YZZDB, 0988 00, 0988.00, 1050751, 1080-9012 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 77 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, Pajero, FJ Cruiser, Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | SUMITOMO |
| Ширина [мм] | 134 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930,17 ₴








