
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W164) 05-11 (Ate), Zimmermann 23924.180.1
1 886,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23924.180.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W164) 05-11 (Ate), Zimmermann 23924.180.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23924.180.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23924.180.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG G 63 (463.272) | 2015–н.в. |
| G 55 AMG (463.270, 463.271) 500 л.с. | 2006–н.в. |
| G 55 AMG (463.270, 463.271) 507 л.с. | 2008–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X164) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) 211 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 320 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2006–2009 |
| GL 350 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 350 CDI 4-matic (164.823) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| GL 420 CDI 4-matic (164.828) 306 л.с. | 2006–2009 |
| GL 450 4-matic (164.871) 340 л.с. | 2006–н.в. |
| GL 450 CDI 4-matic (164.828) 306 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 500 4-matic (164.886) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W164) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 280 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2005–2009 |
| ML 300 CDI (164.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.121) 204 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 320 CDI 4-matic (164.122) 224 л.с. | 2005–2009 |
| ML 350 4-matic (164.186) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic 211 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic (164.125) 231 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 420 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2006–2009 |
| ML 450 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.175) 306 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — R-CLASS (W251, V251) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| R 280 (251.054, 251.154) 231 л.с. | 2007–н.в. |
| R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 280 CDI 4-matic (251.020) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 300 (251.054, 251.154) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| R 300 CDI 4-matic (251.020) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2006–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 (251.056, 251.156) 272 л.с. | 2007–н.в. |
| R 350 4-matic (251.065, 251.165) 272 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157) 306 л.с. | 2006–н.в. |
| R 500 4-matic (251.072, 251.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| R 500 4-matic (251.075, 251.175) 306 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23924.180.1 |
| Кросс-номери | 004 420 5220, 008 420 5320, 02.35.199, 025 239 2318, 025 239 2318/PD, 0991 10, 0991.10, 10 91 6615, 1050244, 12501, 13046072192N-SET-MS, 13046072192N-SET-MSP, 151-2011, 164 420 1520, 164 420 1920, 164 420 2720, 16615, 181770, 19-0891, 22-0568-1, 223361 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, G-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 141 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 18 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 52 |
| Висота 1 [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 886,48 ₴




