
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg/Porsche Cayenne 10- (187.4x76x17) (Brembo), Zimmermann 24721.170.1
3 957,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24721.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg/Porsche Cayenne 10- (187.4x76x17) (Brembo), Zimmermann 24721.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24721.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24721.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — 911 (991) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Carrera 4 | 2015–н.в. |
| PORSCHE — 911 кабрио (991) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Carrera | 2015–н.в. |
| 3.0 Carrera 4 | 2015–н.в. |
| 3.8 Carrera 4S 430 л.с. | 2012–н.в. |
| PORSCHE — 911 тарга (991) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Carrera 4 | 2015–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 GTS 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 520 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 Turbo S 550 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 Turbo S 570 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24721.170.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 371, 025 247 2116, 025 247 2116/PD, 07.35.283, 1051247, 113 818, 13.0460-4872.2, 13.0470-4872.2, 13046018762N-SET-MS, 13046018762N-SET-MSP, 13046048722N-SET-MS, 13046048722N-SET-MSP, 13046144242N-SET-MS, 13046144242N-SET-MSP, 151-0033, 16809 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 76 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 76 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 187 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 957,05 ₴




