
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11- (Akebono), Zimmermann 22332.145.1
1 795,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22332.145.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11- (Akebono), Zimmermann 22332.145.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22332.145.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22332.145.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22332.145.1 |
| Кросс-номери | 025 223 3214/PD, 05P2069, 1158.0, 1158.0, 116422, 1170920, 13.0460-5695.2, 1675995980, 19-3671, 22-1158-0, 223266, 2233201, 24664z, 33 10 7260, 35157, 363916061127, 402B2900-516, 552232, 5852CH, 57385, 56JS 5PS 5P2015156016, 616, 16) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 43 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 112 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 43 |
| Товщина (мм) | 14 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795,26 ₴



