
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A6 97-09 (312х25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.1242.20
2 498,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.1242.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A6 97-09 (312х25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.1242.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.1242.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.1242.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4B2, C5) (37) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–1999 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.7 T 230 л.с. | 1999–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 180 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2001 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.7 260 л.с. | 1999–2005 |
| 3.7 quattro 260 л.с. | 1999–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| SEAT — EXEO (3R2) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2008–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — EXEO ST (3R5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.1242.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 S23, 09.8690.11, 09.8690.1X, 09.8690.75, 100.1242.52, 100.1242.53, 110 078, 1110101, 115 523 0039, 115 523 0039/PD, 15885C, 16930, 1815204773, 1815314773, 186758, 204773, 2143189, 23-0726C, 231-03-147, 23960, 24.0125-0137.1, 24.0325-0137.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 498,26 ₴






