
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser 90-02/Mitsubishi Pajero 06- (Sumitomo), Zimmermann 21947.155.1
1 417,03 ₴
- В наявності
- Код: 21947.155.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser 90-02/Mitsubishi Pajero 06- (Sumitomo), Zimmermann 21947.155.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21947.155.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21947.155.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (URJ15_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 460 4WD (URJ150) 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 460 296 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — FJ CRUISER (GSJ1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 i V6 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 VVTi 242 л.с. | 2006–2011 |
| 4.0 VVTi 4WD 242 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 173 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 166 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KZJ12) 125 л.с. | 2002–2010 |
| 4.0 (GRJ12, GRJ125) 249 л.с. | 2003–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (_J8_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (FJ80_) 156 л.с. | 1990–1992 |
| 4.2 D (HZJ80_) 135 л.с. | 1990–1997 |
| 4.2 TD (HDJ80) 167 л.с. | 1990–1997 |
| 4.2 TD (HDJ80) 160 л.с. | 1992–1997 |
| 4.2 TD 24V (HDJ80_) 170 л.с. | 1995–1997 |
| 4.5 24V (FZJ80_) 205 л.с. | 1992–1997 |
| TOYOTA — LAND CRUISER - BUNDERA (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_) 125 л.с. | 1993–1996 |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.8 D-4D | 2015–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.0 V6 VVTi 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 VVT-i 282 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 90 (_J9_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D-4D (KDJ90, KDJ95, KDJ 125) 163 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_) 125 л.с. | 1996–н.в. |
| 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_) 178 л.с. | 1996–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER Hardtop (_J7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD 125 л.с. | 1993–1996 |
| TOYOTA (FAW) — PRADO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 Привод на все колеса 240 л.с. | 2003–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 21947.155.1 |
| Кросс-номери | 025 219 4715/PD, 025 219 4715/W, 0413 00, 0413 04, 0413.00, 0413.04, 04465-60010, 04466-60010, 04466-60020, 04466-60040, 04466-60050, 04466-60060, 04466-60080, 04466-60090, 04466-60090, 04466-60140, 04466-60140, 04466-60140, 04466-YZZC8, 04492-60010 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Pajero, FJ Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 44 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | SUMITOMO |
| Ширина [мм] | 116 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417,03 ₴




