
Колодки гальмівні (задні) Toyota C-HR 16--/Rav4 18-/Lexus RX 15- (Akebono), Zimmermann 22434.145.1
1 800,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22434.145.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota C-HR 16--/Rav4 18-/Lexus RX 15- (Akebono), Zimmermann 22434.145.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22434.145.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22434.145.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (_L2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 (AGL20_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 450h AWD (GYL25_, GYL26_) 313 л.с. | 2015–н.в. |
| 200t | 2015–н.в. |
| 200t AWD | 2015–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (NGX10_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.8 Hybrid (ZYX10_, ZYX11_) 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 (ZGX10_) 148 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22434.145.1 |
| Кросс-номери | 025 224 3415, 04466-0E060, 04466-10010, 04466-10011, 04466-33220, 04466-42080, 04466-48160, 05P2220, 1051190, 1051213, 1089.0, 1089.0, 116417, 13.0460-5693.2, 13.0470-5693.2, 1689801580, 182262, 22-1089-0, 2243401, 2245117, 2245118, 231-02-142, 322105 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 43 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, RX |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 121 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Висота [мм] | 43 |
| Товщина (мм) | 14 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800,94 ₴



