
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 12- (Akebono), Zimmermann 25725.155.1
2 028,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25725.155.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 12- (Akebono), Zimmermann 25725.155.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25725.155.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25725.155.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25725.155.1 |
| Кросс-номери | 025 257 2516, 025 257 2516/PD, 1010.0, 1010.0, 1051164, 13.0460-5675.2, 13.0470-5675.2, 13046056752N-SET-MS, 13046056752N-SET-MSP, 170297, 182126, 19-2928, 22-0994-0, 223260, 2572501, 322247, 363916060677, 37977, 402B0778, 5000-4891, 50-03-350, 50350 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 140 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Висота [мм] | 60 |
| Товщина (мм) | 16 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 028,98 ₴



