
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord X 1.5/2.0 i-VTEC 16- (Ate), Zimmermann 22917.150.1
2 008,69 ₴
- В наявності
- Код: 22917.150.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord X 1.5/2.0 i-VTEC 16- (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22917.150.1 |
| Кросс-номери | 13.0460-7352.2, 13.0470-7352.2, 182339, 2291601, 43022-TVA-A03, 43022-TVA-A04, 8DB 355 040-871, 8DB 355 040-871, MDB4276, NP8061, PCP2020, RB2339, 2291601 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 48 |
| Висота 2 [мм] | 53 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 15 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 123 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008,69 ₴









