
Диск гальмівний (задній) Skoda Fabia/Octavia/VW Golf IV 98- (230x9) (з покриттям) (повний), Zimmermann 100.1236.20
1 031,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.1236.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Skoda Fabia/Octavia/VW Golf IV 98- (230x9) (з покриттям) (повний), Zimmermann 100.1236.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.1236.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.1236.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (9C1, 1C1) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2001–2010 |
| 1.6 100 л.с. | 1999–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1999–2010 |
| 1.8 T 180 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2010 |
| VW — BEETLE кабрио (1Y7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 2002–2010 |
| 2.5 150 л.с. | 2005–2010 |
| VW — BORA (1J2) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — GOLF IV (1J1) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2004 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 101 л.с. | 1999–2002 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.1236.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 868, 08.7165.11, 08.7165.14, 08.7165.1X, 08.7165.75, 100.1236.52, 100.1236.53, 1036068, 107 683, 1110013, 115 523 0037, 115 523 0037/PD, 1163205600, 14699 E, 14699 V, 14699 X, 15837, 15837C, 1667855180, 16883, 1815204761, 1815314761, 18488 |
| Стан | Новий |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, A3, TT, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 2.62 кг |
| Висота [мм] | 41 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 230 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 9 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,69 ₴





