
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (G05/F95)/X7 (G07) 18- (L) (395x36), Zimmermann 150.2962.32
10 702,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.2962.32
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (G05/F95)/X7 (G07) 18- (L) (395x36), Zimmermann 150.2962.32. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.2962.32
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.2962.32 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 7 (G11, G12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 760 i, Li xDrive 610 л.с. | 2016–2019 |
| BMW — 8 Gran Coupe (G16, F93) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 840 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 840 d xDrive 320 л.с. | 2019–н.в. |
| 840 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| 840 i xDrive 340 л.с. | 2019–н.в. |
| M 850 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 8 Кабриолет (G14, F91) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 840 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 840 d xDrive 320 л.с. | 2018–н.в. |
| 840 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| 840 i xDrive 340 л.с. | 2019–н.в. |
| M 850 i xDrive 530 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 8 купе (G15, F92) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 840 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 840 d xDrive 320 л.с. | 2018–н.в. |
| 840 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| 840 i 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 840 i xDrive 340 л.с. | 2019–н.в. |
| M 850 i xDrive 530 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M40 d xDrive 326 л.с. | 2018–2020 |
| BMW — X5 (G05, F95) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M50 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 45 e Plug-in-Hybrid 394 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 50 i 462 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive M 50 d 400 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — X6 (G06, F96) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M50 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive M 50 d 400 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X7 (G07) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2019–2020 |
| xDrive 40 d Mild-Hybrid 340 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive M 50 d 400 л.с. | 2019–н.в. |
| ROLLS-ROYCE — CULLINAN (RR31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V12 571 л.с. | 2018–н.в. |
| ROLLS-ROYCE — PHANTOM VIII (RR11, RR12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V12, V12 EWB 571 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.2962.32 |
| Кросс-номери | 0 986 479 H13, 09.D897.13, 150.2962.20, 180018, 18828, 20109 Z, 33 10 6306, 3411 6 860 919, 3411 6 887 397, ADBP430145, BZ 8169, 34116887397, 150.2962.20 |
| Стан | Новий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, X6, 7-Series, Cullinan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 17.5 кг |
| Висота [мм] | 66 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Якість | Alu hub riveted |
| Мінімальна товщина [мм] | 34,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 395 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | Подвійні гальмівні диски |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| парні номери артикулів | 150.2963.32 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 702,30 ₴








