
Колодки гальмівні (передні) Porsche Cayenne 07-/VW Touareg 02- (Brembo), Zimmermann 24553.160.1
5 125,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24553.160.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Porsche Cayenne 07-/VW Touareg 02- (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24553.160.1 |
| Кросс-номери | 025 250 0717/PD, 113 811, 113 814, 116042, 12583, 13.0460-4852.2, 1345.45, 16837, 181921, 21345.45, 22-0957-0, 2247129, 224798, 225612, 225618, 24553.160.9, 24553.960.1, 2455301, 2500701, 30 11 6042, 30 91 6837, 302230, 302296, 324214, 37695, 402B0911 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 210 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 94 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Panamera |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 210 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 16 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Висота 1 [мм] | 94 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 125,96 ₴





