
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W210) 95-02 (Ate-Teves), Zimmermann 21670.200.1
1 543,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21670.200.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W210) 95-02 (Ate-Teves), Zimmermann 21670.200.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21670.200.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21670.200.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — CROSSFIRE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 218 л.с. | 2003–2007 |
| CHRYSLER — CROSSFIRE Roadster (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 218 л.с. | 2004–2007 |
| MERCEDES-BENZ — CLK (C208) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 (208.365) 218 л.с. | 1997–2002 |
| 430 (208.370) 279 л.с. | 1998–2002 |
| MERCEDES-BENZ — CLK кабрио (A208) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (208.435) 136 л.с. | 1998–2002 |
| 200 Kompressor (208.444) 163 л.с. | 2000–2002 |
| 200 Kompressor (208.445) 192 л.с. | 1998–2000 |
| 230 Kompressor (208.447) 193 л.с. | 1998–2000 |
| 230 Kompressor (208.448) 197 л.с. | 2000–2002 |
| 320 (208.465) 218 л.с. | 1998–2002 |
| 430 (208.470) 279 л.с. | 1998–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 Kompressor (210.045) 186 л.с. | 1997–2002 |
| E 240 (210.061) 170 л.с. | 1997–2000 |
| E 240 (210.062) 170 л.с. | 2000–2002 |
| E 270 CDI (210.016) 170 л.с. | 1999–2002 |
| E 280 (210.053) 193 л.с. | 1996–1997 |
| E 280 (210.063) 204 л.с. | 1996–2002 |
| E 280 4-matic (210.081) 204 л.с. | 1996–2002 |
| E 300 (210.025) 177 л.с. | 1996–1999 |
| E 320 (210.055) 220 л.с. | 1995–1997 |
| E 320 (210.065) 224 л.с. | 1997–2002 |
| E 320 4-matic (210.082) 224 л.с. | 1997–2002 |
| E 320 CDI (210.026) 197 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 240 4-matic (211.080) 177 л.с. | 2003–2008 |
| E 280 4-matic (211.092) 231 л.с. | 2006–2008 |
| E 280 CDI 4-matic 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 320 4-matic (211.082) 224 л.с. | 2003–2008 |
| E 320 CDI 4-matic 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 4-matic (211.087) 272 л.с. | 2005–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 T Kompressor (210.245) 186 л.с. | 1997–2003 |
| E 240 T (210.261) 170 л.с. | 1997–2003 |
| E 240 T (210.262) 170 л.с. | 2000–2003 |
| E 270 T CDI (210.216) 170 л.с. | 1999–2003 |
| E 280 T (210.263) 204 л.с. | 1996–2003 |
| E 280 T 4-matic (210.281) 204 л.с. | 1996–2003 |
| E 300 T Turbo-D (210.225) 177 л.с. | 1996–1999 |
| E 320 (210.265) 224 л.с. | 1996–2003 |
| E 320 (210.282) 224 л.с. | 1996–2003 |
| E 320 T CDI (210.226) 197 л.с. | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 280 T 4-matic (211.292) 231 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI 4-matic (211.284) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T CDI 4-matic (211.289) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 350 T 4-matic (211.287) 272 л.с. | 2005–2009 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 350 4-matic (220.087, 220.187) 245 л.с. | 2003–2005 |
| MERCEDES-BENZ — SLK (R170) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 (170.465) 218 л.с. | 2000–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 21670.200.1 |
| Кросс-номери | 002 420 4520, 002 420 5020, 003 420 2920, 003 420 8320, 004 420 0320, 004 420 0720, 02.35.105, 025 216 7020, 05114555AA, 05139218AA, 0601 00, 0601.00, 10 91 6028, 1050322, 1170162, 12071, 12717, 13.0460-7087.2, 13.0460-7203.2, 13.0470-7087.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Crossfire |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Ширина 2 [мм] | 156 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 20 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 64 |
| Висота 1 [мм] | 69 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 543,08 ₴




