
Диск гальмівний (задній) Toyota Land Cruiser 200 08- (345x18) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 590.2817.20
3 014,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: 590.2817.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Toyota Land Cruiser 200 08- (345x18) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 590.2817.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2817.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2817.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 570 (URJ201) 387 л.с. | 2007–н.в. |
| 450d (VDJ201) 272 л.с. | 2015–н.в. |
| 570 367 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 384 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.6 V8 309 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2817.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 R32, 09.D618.11, 09.D618.1X, 103324, 142.1503, 170786, 17984, 18152045162, 18153145162, 20053 V, 20053 X, 2045162, 30-15 523 0110/PD, 3145162, 42431-0C011, 42431-60290, 42431-60290, 58152045162, 58153145162, 590.2817.52, 61-02-237, 61-02-237C |
| Стан | Новий |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 150 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.6 кг |
| Висота [мм] | 76 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16 |
| Діаметр центрування [мм] | 112 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Ø фаски [мм] | 150 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 13/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 014,97 ₴




