
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (E36/E46) (286x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1269.20
2 085,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.1269.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (E36/E46) (286x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1269.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1269.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1269.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E36) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 320 i 150 л.с. | 1990–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 i 192 л.с. | 1990–1995 |
| 325 td 115 л.с. | 1991–1998 |
| 325 tds 143 л.с. | 1993–1998 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 (E46) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 105 л.с. | 1998–2005 |
| 316 i 105 л.с. | 2000–2005 |
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1998–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 i 150 л.с. | 1998–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 323 i 170 л.с. | 1998–2000 |
| BMW — 3 Compact (E36) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 ti 140 л.с. | 1995–2000 |
| 323 ti 170 л.с. | 1997–2000 |
| BMW — 3 Compact (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 ti 115 л.с. | 2001–2005 |
| 316 ti 115 л.с. | 2002–2005 |
| BMW — 3 Touring (E36) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 tds 143 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 Touring (E46) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1999–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 320 i 150 л.с. | 1999–2000 |
| BMW — 3 кабрио (E36) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 150 л.с. | 1993–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1993–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1992–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1992–1999 |
| 325 is 192 л.с. | 1991–1995 |
| BMW — 3 купе (E46) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 Ci 105 л.с. | 2000–н.в. |
| 316 Ci 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 318 Ci 118 л.с. | 1999–2001 |
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 Ci 150 л.с. | 1999–2000 |
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 323 Ci 170 л.с. | 1999–2000 |
| BMW — Z4 (E85) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 i 170 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 177 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1269.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 513, 0 986 479 S10, 01718, 08.34.031, 09.5390.31, 09.5390.34, 09.5390.3X, 09.5390.77, 103516, 1110119, 1463104200, 150.1269.52, 150.1269.53, 15761C, 16085, 1815201521, 1815311521, 1815341521, 186275, 19-0690, 19-0690MAX, 19-0690SPORT |
| Стан | Новий |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 286 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085,37 ₴






