
Диск гальмівний (передній) Hyundai Santa Fe 06-/Kia Sorento 09- (320x28), Zimmermann 285.3516.20
3 584,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 285.3516.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Santa Fe 06-/Kia Sorento 09- (320x28), Zimmermann 285.3516.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
285.3516.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
285.3516.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND SANTA FÉ (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi Привод на все колеса 197 л.с. | 2013–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 174 л.с. | 2010–2012 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 CCVT AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ IV (TM, TMA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 185 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — ix55 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.8 V6 4WD 264 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — SORENTO II (XM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 CVVT 4WD 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDI 4WD 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 200 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 188 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 271 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 4WD 271 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 285.3516.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 786, 09.B614.10, 0990-1350, 102152, 103090, 108408, 1686728980, 17834, 1815203450, 1815313450, 19-1812, 19-1812SPORT, 197622, 203450, 23-0900C, 24.0128-0158.1, 24.0128-0248.1, 24012801581-PCS-MS, 24012801581-PCS-MSP, 24012801581PR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe, ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 10.7 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 584,67 ₴





