
Колодки гальмівні (передні) VW Golf VII/VIII/Passat/Seat Leon 12- (TRW) (з датчиком), Zimmermann 25683.200.2
2 381,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25683.200.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Golf VII/VIII/Passat/Seat Leon 12- (TRW) (з датчиком), Zimmermann 25683.200.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25683.200.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25683.200.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — KODIAQ (NS7, NV7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI RS 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI RS | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI RS 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI RS 220 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — SUPERB (3V3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3V5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2019–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25683.200.2 |
| Кросс-номери | 025 256 8320, 025 256 8320/PD, 07.35.257, 1118 F, 115 810, 13.0460-2785.2, 13.0470-2785.2, 13046027852N-SET-MS, 13046027852N-SET-MSP, 13046027852T-SET-MS, 13046027852T-SET-MSP, 151-0029, 1515 01, 1515.01, 16994, 182111, 19-2143, 21515.01, 22-0950-0K |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 160 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf, Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 65 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина 1 [мм] | 160 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 381,82 ₴







