
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord IX/X 12-/HR-V 15- (Akebono), Zimmermann 25792.170.1
2 144,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25792.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord IX/X 12-/HR-V 15- (Akebono), Zimmermann 25792.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25792.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25792.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — HR-V (RU) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i-VTEC (RU1) 182 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 | 2015–н.в. |
| 1.6 i-DTEC | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25792.170.1 |
| Кросс-номери | 025 257 9216/PD, 1051288, 1083.0, 1083.0, 116379, 1171002, 13.0460-5513.2, 182153, 22-1083-0, 222656, 2579201, 302315, 33 10 6518, 35014, 363916061125, 402B1228, 45022-T2GA-00, 45022-T2G-A01, 45022-T2GA-01, 45022-T2M-T00, 45022-T2MT-00, 45022-T3VA-00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 149 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 144,26 ₴






