
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 508-519 06- (303x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 400.6478.20
2 565,15 ₴
- В наявності
- Код: 400.6478.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 508-519 06- (303x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 400.6478.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.6478.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.6478.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 416 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 418 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 424 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4,6-t Фургон (906) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 413 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 129 л.с. | 2006–2016 |
| 416 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 424 (906.953, 906.655, 906.657) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 510 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 511 CDI 4x4 (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI 4x4 (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 514 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 514 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 515 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 516 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 516 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 516 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.255) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 516 NGT (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 518 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 524 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.6478.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 296, 015 523 2099, 016.679-00A, 02.35.202, 03.110.1926.440, 083 523 2099/PD, 10 92 7700, 111 653, 1110572, 1163207300, 145035, 17731, 18152047124, 18153147124, 187146, 19-1051, 19-1051MAX, 19-1051SPORT, 2047124, 23-0880, 231-04-080 |
| Стан | Новий |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 145 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Висота [мм] | 93 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 303 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Діаметр центрування [мм] | 120 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ø фаски [мм] | 145 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип допуску | Допущено для автомобілів класу M1/N1 |
| Розташування/число отворів | 6/6 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565,15 ₴






