
Колодки гальмівні (передні) Suzuki SX4/ Vitara 1.4 T/1.6 14- (з датчиком) (Akebono), Zimmermann 25979.170.1
1 845,30 ₴
- В наявності
- Код: 25979.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Suzuki SX4/ Vitara 1.4 T/1.6 14- (з датчиком) (Akebono), Zimmermann 25979.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25979.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25979.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — SX4 (JY) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T (AKK 414) 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 T AllGrip (AKK 414) 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DDiS 120 л.с. | 2013–н.в. |
| SUZUKI — VITARA (LY) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 AllGrip (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 DDiS | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25979.170.1 |
| Кросс-номери | 025 259 7916, 1012.0, 1012.0, 116275, 1170882, 13.0460-5656.2, 13046056562N-SET-MS, 13046056562N-SET-MSP, 182175, 19-3610, 22-0996-0, 225226, 2597901, 302711, 33 10 7150, 35031, 363916061296, 402B0894, 5502225226, 55200-D66Y0, 55200-D66Y0-0C000 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 142 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 55 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845,30 ₴






