
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E92/E93) 06-13 (Ate-Teves), Zimmermann 23312.200.1
3 140,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23312.200.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E92/E93) 06-13 (Ate-Teves), Zimmermann 23312.200.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23312.200.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23312.200.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 купе (E82) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 340 л.с. | 2011–2012 |
| BMW — 3 (E90) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 i 272 л.с. | 2007–2011 |
| M3 420 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 кабрио (E93) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2007–н.в. |
| M3 420 л.с. | 2007–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2013 |
| BMW — 3 купе (E92) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 335 i 306 л.с. | 2006–н.в. |
| M 420 л.с. | 2007–н.в. |
| M GTS 450 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (34) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| 540 i 306 л.с. | 2005–2010 |
| 545 i 333 л.с. | 2003–2010 |
| 550 i 367 л.с. | 2005–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 520 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23312.200.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 082, 025 233 4720, 025 233 4720/PD, 025 241 6120, 08.34.104, 0857 00, 0857.00, 1050082, 116031, 12740, 13.0460-7167.2, 13.0460-7296.2, 13.0460-7306.2, 13.0470-7167.2, 13.0470-7296.2, 13.0470-7306.2, 13046071672N-SET-MS, 13046071672N-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 68 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 155 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 68 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140,51 ₴



