
Колодки гальмівні (передні) Suzuki Grand Vitara 1.3-3.2 98-, Zimmermann 24346.170.1
1 815,48 ₴
- В наявності
- Код: 24346.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Suzuki Grand Vitara 1.3-3.2 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24346.170.1 |
| Кросс-номери | 025 243 4617/W, 1051055, 1060 F, 12422, 13046056092N-SET-MS, 13046056092N-SET-MSP, 16648, 181747, 19-1457, 22-0766-0, 225220, 24019z, 2434601, 301877, 325220, 325221, 363916060494, 37531, 402B0735, 429103730, 5000-2017, 5000-2017 C, 50-08-802, 50802 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | SUMITOMO |
| Ширина [мм] | 138 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 815,48 ₴








