
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (E46) 99-06 (325x25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1294.20
2 921,62 ₴
- В наявності
- Код: 150.1294.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (E46) 99-06 (325x25) (з покриттям) (вент.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1294.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 012, 08.34.054, 09.8952.11, 09.8952.1X, 09.8952.75, 1110449, 1463103800, 150.1294.52, 150.1294.53, 15655, 15655C, 17025, 1815201543, 1815311543, 1815341543, 18558, 186731, 19-1033, 19-1033MAX, 19-1033SPORT, 20 91 8558, 20 94 3946, 201543 |
| Стан | Новий |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 325 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 921,62 ₴






