
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39)/7 (E38) 94-04 (Ate-Teves), Zimmermann 21486.190.1
2 287,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21486.190.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39)/7 (E38) 94-04 (Ate-Teves), Zimmermann 21486.190.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21486.190.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21486.190.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALPINA — B10 (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.6 V8 347 л.с. | 1998–2002 |
| BMW — 5 (E34) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 540 i V8 286 л.с. | 1992–1995 |
| BMW — 5 (E39) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2003 |
| 535 i 245 л.с. | 1999–2003 |
| 540 i 286 л.с. | 1996–2003 |
| M 400 л.с. | 1998–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2004 |
| 540 i 286 л.с. | 1997–2004 |
| BMW — 7 (E38) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 740 i,iL 286 л.с. | 1994–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1996–2001 |
| BMW — X3 (E83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 21486.190.1 |
| Кросс-номери | 025 214 8619, 025 214 8619/PD, 0596 00, 0596.00, 05P771, 10081, 1050300, 1170238, 13.0460-7078.2, 13.0470-7078.2, 13046070782N-SET-MS, 13046070782N-SET-MSP, 151-1269, 1617279680, 16345, 181530, 19-0649, 20 91 6345, 2135024, 21486.990.1, 2148602, 2148681 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series, B10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 73 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 19 |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
| Ширина [мм] | 156 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287,43 ₴






