
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 17- (Brembo) (з датчиком), Zimmermann 22958.170.1
2 452,84 ₴
- В наявності
- Код: 22958.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 17- (Brembo) (з датчиком), Zimmermann 22958.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22958.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22958.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q5 (FYB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 35 TDI quattro 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI quattro 286 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22958.170.1 |
| Кросс-номери | 1170.0, 1170.0, 1170986, 13.0460-4700.2, 13.0470-4700.2, 177186, 182380, 22-1170-0, 2247166, 2295801, 33 10 7501, 35241, 55022247166, 574032J, 624 515, 80A 698 151 C, 80A 698 151 H, 822-1170-0, 8DB 355 039-511, 8DB 355 039-511, ADBP420077, BP-12898 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 81 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 81 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 135 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 452,84 ₴






