
Колодки гальмівні (задні) BMW 3/5/X3/X5 97- (Ate-Teves), Zimmermann 21487.170.1
1 384,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21487.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3/5/X3/X5 97- (Ate-Teves), Zimmermann 21487.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21487.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21487.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| M3 3.2 343 л.с. | 2001–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2003–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–н.в. |
| M3 3.2 343 л.с. | 2000–н.в. |
| M3 CSL 360 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — 5 (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 400 л.с. | 1998–2003 |
| BMW — 7 (E38) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 tds 143 л.с. | 1996–2001 |
| 728 i,iL 193 л.с. | 1995–2001 |
| 730 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 730 d 193 л.с. | 2000–2001 |
| 730 i,iL 211 л.с. | 1994–2001 |
| 730 i,iL 218 л.с. | 1994–2001 |
| 735 i,iL 235 л.с. | 1996–2001 |
| 740 d 245 л.с. | 1999–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1994–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1996–2001 |
| 750 i,iL 326 л.с. | 1994–2001 |
| BMW — X3 (E83) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 343 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z8 (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.9 400 л.с. | 2000–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 21487.170.1 |
| Кросс-номери | 025 214 8717, 025 214 8717/PD, 0381 20, 0381 30, 0381.20, 0381.30, 10101, 1050029, 13.0460-7079.2, 13.0470-7079.2, 13046070792N-SET-MS, 13046070792N-SET-MSP, 1463700910, 151-1202, 151-1923, 16175, 16549, 19-0531, 19-3659, 20 91 6175, 20 91 6549 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, Range Rover, 3, Z8, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
| Ширина [мм] | 123 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384,12 ₴





