
Диск гальмівний (передній) VW Sharan 10-/Tiguan/Skoda Kodiaq 16- (314x30) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 600.3242.20
3 149,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600.3242.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Sharan 10-/Tiguan/Skoda Kodiaq 16- (314x30) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 600.3242.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600.3242.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600.3242.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — ALHAMBRA (710, 711) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–2011 |
| 2.0 TDI 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — TARRACO (KN2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI ACT 150 л.с. | 2018–н.в. |
| SKODA — KODIAQ (NS7, NV7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4x4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — SHARAN (7N) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TIGUAN (AD1, BT1) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 eHybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2016–2018 |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2016–2018 |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2016–2020 |
| 2.0 TDI 115 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 220 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 230 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI R 4motion 320 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2016–н.в. |
| VW — TIGUAN ALLSPACE (BW2) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2017–2018 |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 180 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 220 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Високовуглецевий |
| Виробник | Zimmermann |
| Товщина | 30 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 600.3242.20 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 986 479 735, 09.B635.10, 09.B635.11, 102673, 103308, 1110395, 115 521 0027/PD, 116 286, 1163114300, 142.1727, 18087, 18152047146, 18153147146, 19-3215, 19-3215SPORT, 1K0 615 301 AJ, 2047146, 23-1258C, 24.0130-0220.1, 24013002201-PCS-MS |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Touran, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.4 кг |
| Висота [мм] | 50 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 314 |
| Мінімальна товщина [мм] | 27 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149,99 ₴







