
Диск гальмівний (задній) MB E-class (W211/W212/S211/S212) 02-09 (300x22) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3622.20
2 211,42 ₴
- В наявності
- Код: 400.3622.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB E-class (W211/W212/S211/S212) 02-09 (300x22) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3622.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.3622.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.3622.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (33) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CDI (211.004) 102 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 CDI (211.004) 122 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 CDI (211.007) 136 л.с. | 2006–2008 |
| E 200 Kompressor (211.041) 184 л.с. | 2006–2008 |
| E 200 Kompressor (211.042) 163 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 NGT (211.041) 163 л.с. | 2004–2008 |
| E 220 CDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| E 220 CDI (211.006) 136 л.с. | 2002–2008 |
| E 220 CDI (211.006) 150 л.с. | 2002–2008 |
| E 220 CDI (211.008) 170 л.с. | 2006–2008 |
| E 230 (211.052) 204 л.с. | 2007–2008 |
| E 240 (211.061) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 270 CDI (211.016) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 280 (211.054) 231 л.с. | 2005–2008 |
| E 280 4-matic (211.092) 231 л.с. | 2006–2008 |
| E 280 CDI (211.020) 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 280 CDI (211.023) 177 л.с. | 2004–2008 |
| E 280 CDI 4-matic 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 300 BlueTEC 211 л.с. | 2007–2008 |
| E 320 (211.065) 224 л.с. | 2002–2008 |
| E 320 4-matic (211.082) 224 л.с. | 2003–2008 |
| E 320 CDI (211.022) 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 320 CDI (211.026) 204 л.с. | 2002–2008 |
| E 320 CDI 4-matic 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 (211.056) 272 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 4-matic (211.087) 272 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 CGI (211.057) 292 л.с. | 2007–2008 |
| E 400 CDI (211.028) 260 л.с. | 2003–2008 |
| E 500 (211.070) 306 л.с. | 2002–2008 |
| E 500 (211.072) 388 л.с. | 2006–2008 |
| E 500 4-matic (211.083) 306 л.с. | 2003–2008 |
| E 500 4-matic (211.090) 388 л.с. | 2006–2008 |
| E 55 AMG Kompressor (211.076) 476 л.с. | 2002–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 CGI (211.257) 292 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 CDI (211.207) 136 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 Kompressor (211.241) 184 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 T Kompressor (211.242) 163 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 CDI (211.206) 136 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI (211.206) 150 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI (211.208) 170 л.с. | 2006–2009 |
| E 230 T (211.252) 204 л.с. | 2007–2009 |
| E 240 T (211.261) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 270 T CDI (211.216) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 280 T (211.254) 231 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T 4-matic (211.292) 231 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI (211.220) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI (211.223) 177 л.с. | 2004–2009 |
| E 280 T CDI 4-matic (211.284) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T (211.265) 224 л.с. | 2003–2009 |
| E 320 T (211.282) 224 л.с. | 2003–2009 |
| E 320 T CDI (211.222) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T CDI (211.226) 204 л.с. | 2003–2009 |
| E 320 T CDI 4-matic (211.289) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 350 T (211.256) 272 л.с. | 2005–2009 |
| E 350 T 4-matic (211.287) 272 л.с. | 2005–2009 |
| E 500 T (211.270) 306 л.с. | 2003–2009 |
| E 500 T (211.272) 388 л.с. | 2006–2009 |
| E 500 T 4-matic (211.283) 306 л.с. | 2003–2009 |
| E 500 T 4-matic (211.290) 388 л.с. | 2006–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.3622.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 042, 000 423 0912, 000 423 0912, 000 423 0912 07, 015 523 0038, 015 523 0038/PD, 09.A358.10, 09.A358.11, 10 92 2162, 102105, 103226, 1110453, 1363203200, 15814, 15814C, 17399, 1815203363, 1815313363, 19-1262, 19-1262SPORT, 197324, 203363 |
| Стан | Новий |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.12 кг |
| Висота [мм] | 68 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 211,42 ₴






